מותג.
הבטחה.
תפיסה.
ערך.

הרעיון שעמד לנגד עיני כשהקמתי את "לימונדה" הוא להציע לעסקים מקום אחד שמספק את כל השירותים שהם צריכים. לכן, אני לא מציעה רק "מיתוג" ומוצרים גרפיים, אלא את כל המעטפת הדרושה בשיווק העסק שלכם.

אז מה בעצם אני מציעה לכם?

אני מאמינה שעל מנת לבנות מותג חזק, אנחנו צריכים להבין אותו מהיסוד.
לכן תהליך האפיון והבניה יהיה בליווי צמוד מולכם הלקוחות, בחשיבה משותפת, בלמידה והבנה. אני לא אכתיב את הטון מלמעלה, אלא אשמע קודם כל אתכם ואת מה שיש לכם להגיד, הרי אתם המומחים בתחומכם.
אני אחקור את המתחרים, אלמד Case Studies, אנתח את קהל היעד והצרכים שלו ומתוך כל אלה אבנה אסטרטגיה שיווקית שתכלול מסר שיווקי, קונספט ושפה גראפית.
אתם תקבלו ממני לכל אורך הדרך שירות וליווי אישי מרגע ההקמה ועד תהליך התחזוקה השוטף של המותג. נבנה יחד אסטרטגיות פרסום ומוצרים שיווקים שימקסמו את החשיפה לעסק שלכם. אני רואה את 'לימונדה' כ-One Stop Shop מקום אחד שיש בו הכל.
אני מעניקה שירותי מיתוג וגרפיקה, בניית אסטרטגיה שיווקית, מרצ'נדייס (מוצרים ממותגים), הקמת אתר, הקמת מדיה חברתית, צילום מקצועי, סרטוני תדמית ועוד.

מי אני?

חן יאקה-שומרון, 30, נשואה לשמעון ואמא ליהונתן, עליהם תוכלו לקרוא בבלוג הפרטי שלי – למה לא סיפרתם לי?! אני מכורה לאינסטגרם מעצבת ואשת אינטראקטיב, חיה ונושמת את המדיה הדיגיטלית.
למדתי תקשורת אינטראקטיבית באוניברסיטת אריאל ואיפיון ממשקי משתמש ב- Netcraft Academy. הכי אוהבת בתחום הזה ליצור זהויות חדשות לעסקים, לראות איך לוגו לפתע הופך את העסק שלך ל"אמיתי" ואיך דברים פתאום מתחילים לקרות. מתרגשת כשמוצרים יוצאים מבתי הדפוס.

ליוויתי עשרות מותגים חדשים משלב הרעיון ועד שלב החשיפה לעולם העסקי. אני מציעה את שירותי לעסקים בכל שלב, כך שגם אם מדובר בעסק חדש שמחפש ממה להתחיל וגם אם מדובר בעסק ותיק שמעוניין בקבלת עזרה שיווקית ופרסום, אני אציע מהידע והניסיון שלי.

Give Me Some Wifi, A Pair Of Heels, Some Coffee
And Watch Me Make The World Go Round